CizgiTube Fan Tr

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CizgiTube Fan Tr Sitesi...

2 posters

Angelo Rules Tanıtım

Bessa
    Bessa
    Administratör
    Administratör

Rep Puanı : 0

Angelo Rules Tanıtım Empty Angelo Rules Tanıtım

Mesaj  Bessa Perş. Mart 31, 2011 4:31 am

Angelo Kuralları Cake Entertainment ve Super RTL tarafından 3D animasyon olarak hazırlanmıştır. Cartoon Network Amerika almasada diğer bir çok Cartoon Network kanalı bu yapımı almıştır. Bir komedi dizisidir. Sylvie de Mathuisieulx ve Sebastien Diologent tarafından Fransız kitap serilerinden esinlenmiştir. 12 yaşındaki bir çocuğun arkadaşları Shorwood ve Lola ile olan maceralarını anlatır.

Ana karakterler:

Angelo: 12 yaşında bir çocuktur.Oldukça zekidir ve planlarıda öyle. Her zaman bir zorluk çıkar ama o ve arkadaşları işleri yoluna koyarlar. Elena adında bir ablası ve 5 yaşında Peter adında bir kardeşi vardır. Lola'ya aşıktır.Ama belli etmez. Ama Lola'yı etkilemeye çalışan bir erkek görse çok sinirlenir ve kıskanır.
    Sherwood: Angelo'nun en iyi arkadaşlarından biridir. Çok zekice buluşları vardır. Bunlar kumandalı robot vs..
    Lola: Angelo'nun en iyi arkadaşlarından biridir. Angelo'nun kardeşi Peter onu çok sever.Herkez ona aşıktır. Buna Angelo'da dahildir. Çok güzeldir. O da Angelo'yu sever fakat belli etmez.
    The Masquerade
    The Masquerade
    Administrator ve Paylaşım Ekibi

Administrator ve Paylaşım Ekibi

Rep Puanı : 0

Angelo Rules Tanıtım Empty Geri: Angelo Rules Tanıtım

Mesaj  The Masquerade Perş. Mart 31, 2011 4:37 am

Güzel paylaşım,sağol.Herkese iyi forumlar...

Forum Saati Cuma Eyl. 24, 2021 11:24 pm